KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 7965080
nr 796 5080
Etsningar
12 st. Disney, numrerade och signerade, motivets mått: 4x4
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 december 2012
kl 18:09:14
8/12 15:32:19
10/12 15:21:30
1.100 kr